if_photoif_put_inmenu
ТОВ "Метал Партнер"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 626-32-38 Показати
+38 (095) +38 (095) 511-57-57 Показати

Как выбрать и купить металлическую балку?

04 листопада 2015

Металева балка є конструктивним сталевим елементом будь-якої металоконструкції. Це брус, який розташовується горизонтально або під нахилом і визначає стійкість і довговічність конструкції. Найчастіше металеві балки виробляються з низьковуглецевої або вуглецевої сталі, що дозволяє використовувати їх в промисловому будівництві перекриттів, мостових споруд та опор. Фахівці компанії «Метал-Маркет» готові вас проконсультувати, як вибрати і купити металеву балку.

Металеві балки класифікуються по товщині полиць і стінок, по конфігурації граней полиць, за способом виробництва і області застосування. Повсюдне використання цього виду металопрокату в промисловому і великопанельному будівництві призвело до появи різних балок, орієнтованих на вирішення конкретних завдань і використовуваних строго в певних умовах.

Металеві балки поділяються на:

  • металеві двотаврові балки,
  • колонні балки,
  • широкополочні балки,
  • балки нормальні.

Також існує спеціальне маркування балок, за якою вони діляться на такі класи:

  • Б - нормальні,
  • Ш - широкополочні,
  • К - колонні,
  • М - мостові,
  • С - спеціальні, які відмінно підходять для будівництва перекриттів.

Металеві балки відрізняються цілим рядом переваг. Вони здатні витримувати великі навантаження, зменшувати їх вплив на несучі елементи. Такі елементи відрізняються пожаробезопасностью, стійкістю до впливу хімічних речовин і негативних факторів навколишнього середовища, що в підсумку збільшує їх термін служби. Балки - це прості конструкції, з якими зручно працювати без великих матеріальних і трудових витрат.

Якщо правильно підібрати профіль балки з оптимальним перетином, можна знизити масу і металоємність каркаса швидкомонтованих будинків. Важливо також зазначити, що технологія виробництва таких елементів дозволяє використовувати різні види сортів сталі для виготовлення полиць і стінок, а також виготовлення перетинів несиметричною конфігурації.

Найбільш економічним варіантом вважається металева балка двотаврова. Для зведення об'єктів потрібно їх мінімальна кількість. Це дозволяє заощаджувати кошти без шкоди якості. Вибирати металеву балку необхідно в залежності від певних умов її експлуатації і характеристик.

Ви зможете використовувати балки компанії «Метал-Маркет» для різних цілей. Наприклад, балка двотаврова 20 відмінно підходить для робіт по перекриттю, будівництва металоконструкцій у вигляді колон і зміцнення мостових споруд. Різноманітний металопрокат компанії «Метал-Маркет» допоможе вам у зведенні монументальних будівель, у виробництві вузлів і різних окремих деталей для різноманітної великогабаритної і дрібної техніки. Ми реалізовуємо металопрокат в широкому асортименті і за вигідними оптовими цінами.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×