if_photoif_put_inmenu
ТОВ "Метал Партнер"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 511-57-57 Показати
+38 (067) +38 (067) 626-32-38 Показати

Як вибрати фракцію щебеню гранітного?

07 липня 2015

Як вибрати фракцію щебеню гранітного?

Щебінь гранітний в будівництві використовується дуже часто. Це основний матеріал при виробництві бетонів. Якщо врахувати, що щебеню використовується  для бетонів нарівні з піском. То не важко порахувати, що обсяг використання в межах економіки України колосальний.

Для виробництва щебеню трудиться велика кількість підприємств з видобутку та переробки щебеню. Адже цей будівельний матеріал поступається  за обсягами тільки піску і є третім за частотою використання. І конкурує з обсягами виробництва цементу.

Щебінь класифікується за своїми фізичними характеристиками. Основною характеристикою гранітного щебеню буде його фракція. Фракцією називається  розмір щебеню. Умовно його можна розділити на дрібний, середній, великий і великий.

Дрібним є щебінь фракції 5-10 і 3-10. Такий щебінь називається зубок. Це євро стандарт щебеню, використовується для виробництва бетонів під  бетононасос. Такий щебінь відмінно підходить для засипок доріжок, якщо такий щебінь має червоний або світлий колір.

Найпопулярнішим буде щебінь фракції 5-20. Цей щебінь ідеально підходить для заливки несучих бетонних конструкцій. Ця фракція середня і бетон  з неї буде досить міцний. Адже дрібні камінчики ляжуть особливо щільно разом із середніми. На Україні він буде самим популярним, його легко  перемішувати бетономішалкою і лопатою. Проводять такий щебінь в найбільших обсягах.

Наступна фракція щебеню 20-40. Цей щебінь умовно можна порівняти зі сірникових коробок. Такий щебінь великий і використовувати його для бетонів  складніше. Хоча фундамент з бетону з таким щебенем був би на порядок міцніше. Але великий розмір ускладнює процес вимішування. Він досить  великий і зачерпувати його лопатою важче, ніж щебінь 5-20. Але такий щебінь відмінно підходить для підсипки і для будівництва дороги. Якщо у  Вас розмило під'їзд до будинку, бруд і глина & ndash; щебінь фракції 20 - 40. Завдяки своїм великим розмірам він відмінно підходить для відсипань, він  не поринете в бруд. Крупний щебінь добре відводить воду.

Більший щебінь фракції 40-60 і 25-70. Ця фракція рідко використовується в приватному будівництві. Його використовують залізничники.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×