if_photoif_put_inmenu
ТОВ "Метал Партнер"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 626-32-38 Показати
+38 (095) +38 (095) 511-57-57 Показати

Будівельний ринок в Україні почне зростати в 2016 році

14 травня 2015

На думку експертів будівельної галузі відновлення зростання ринку будівництва в Україні очікується тільки до 2016 року.

Як повідомив керуючий директор консалтингової компанії Jones Lang LaSalle Дмитро Сенниченко в ході III Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва, попит на комерційні приміщення сьогодні падає і знадобиться пару років, щоб стало економічно вигідно починати будівництво офісних або торгових центрів.

Ключовим чинником зростання ринку будівництва, на думку експертів галузі, є попит на локальному ринку нерухомості. «В умовах відсутності передумов для поліпшення ситуації на ринку комерційної нерухомості України в 2015 році ми очікуємо, що відновлення будівельної активності почнеться ближче до 2016 року переважно за рахунок ефекту низької бази», - говорить керуючий директор Українського Центру Сталевого Будівництва Роман Курашов.

Для залучення інвестицій у комерційну нерухомість необхідно більш активно використовувати передові технології, що підвищують функціональність будівель. «Це те, про що необхідно думати вже зараз. Адже якщо ми будемо будувати «по старинці» - чим дешевше, тим краще, то такі будинки не будуть конкурентоспроможними в майбутньому, - зазначив Дмитро Сенниченко. - Тому вітчизняні девелопери вже сьогодні повинні застосовувати у своїй роботі стандарти економічного, надійного та сталого розвитку ».

У свою чергу Роман Курашов додав, що застосування сталевих конструкцій дозволяє інвесторові комерційних будівель отримати додатковий дохід за рахунок скорочення термінів будівництва на кілька місяців, збільшити ефективність приміщень на 10-20% і, при грамотному проектуванні, отримати відчутну економію коштів на зведення об'єкта.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×